DEŇ SLNKA

DEŇ SLNKA

V pondelok sme v našej špecke oslávili Deň Slnka. Celé dopoludnie sme sa rozprávali o tom, aké je slniečko pre nás dôležité, ako nás hreje a prebúdza prírodu. Aby nám bolo ešte veselšie, spoločne sme tvorili.

Kreslili sme krásne žlté aj farebné slniečka na papier i na chodník. Tie nám teraz zdobia priestory nasej školy a pripomínajú nám, že úsmev je ako malý lúč svetla v každom z nás.